Hizmet Verdiğimiz Ürün Çeşitleri

Kuruluş yıllarımızdan bu yana birçok ürün grubuna teknik servis hizmeti verdik.Aynı zamanda indirimli fiyatlara tamir ve bakım işlemleri yaptık.Şimdi ise Hotpoint marka cihazlarda servis hizmetimizi sürdürüyor geniş ürün yelpazemizle sizlere teknik destek sunuyoruz.Eğer sizde Hotpoint cihazınızın teknik desteğe ihtiyaç duyduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçebilir aşağıdaki segmentten hizmet verdiğimiz cihaz türlerini öğrenebilirsiniz.

Card image cap

Hotpoint buzdolaplarında tüm teknik destek ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.Eğer sizde İzmir ilinde ikamet ediyor ve Hotpoint buzdolabınız için teknik servis çağırmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir aynı gün servis talebinde bulunabilirsiniz.

Tamir ve Bakım
Card image cap

Alanında uzman kadromuzla ve çağrı merkezi personellerimizle Hotpoint bulaşık makinelerinizde meydana gelebilecek tüm arıza tiplerinde yanınızdayız ve sizlere sadece bir telefon kadar uzağız.Hemen bizimle iletişime geçin avantajları yakalayın.

Tamir ve Bakım
Card image cap

Hotpoint çamaşır makineniz su almıyor kazan dönmüyor veya sıkmaya geçerken çok sallanıyor olabilir veya diğer arıza türleri ile karşı karşıya kalabilirsiniz.Bu durumda bütçe dostu fiyatlandırmamız ile sizlerin yanınızdayız.

Tamir ve Bakım
Card image cap

Hotpoint klimanız su akıtıyor,çalışmıyor veya sesli çalışıyor olabilir ya da klimanızı söküp başka bir yere taşımak istiyor olabilirsiniz bu durumda da uzman klima teknisyenlerimiz ile İzmir ve çevresinde aynı gün servis kaydı oluşturuyor kısa sürede hizmet veriyoruz.

Klima Tamiri bakımı ve montajı ile söküm işlemi

Hemen Ara